Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

3D televize - Televize

Inzerce zdarma, bazar. 3D televize fungují na principu trojrozměrného vnímání statického obrazu, ke kterému dochází na základě pozorování dvou plošně posunutých obrazů. V minulosti se již objevilo hodně pokusů o nasimulování trojrozměrného vnímání obrazu pomocí de facto 2D přístroje. Trojrozměrné filmy znali návštěvníci kin již ve 20. letech minulého století. Nyní se aktuálně nacházíme na počátku už 3. etapy vývoje 3D zobrazování - a trojrozměrný obraz už se přesouvá do televizí. Čím je ale 3D technologie složitější tím sebou přináší komplikovanější a pomalejší nástup na trh. Proto je v současnosti na trhu jen velmi málo 3D televizí a jejich cena není zrovna lidová.

sponzorované odkazy
3D televizor (3D display) prodej/pronájem01.10.13, prodám
Nabízíme k prodeji či pronájmu téměř nový 3D televizor zn. Tridelity, jedná se o novou technologii, jež umožňuje věrné 3D zobrazení obrazu či videa bez nutnosti použití 3D brýlí. Výrobky společnosti Trydelity patří mezi současnou světovou špičku...
Celá ČR / Celá ČR
Kategorie inzerce: Elektro, bílé zboží > TV, DVD, video > Televize > 3D televizeDetail inzerátu

Počet položek: 1položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se